Tandemový seskok 

naše motto: "Dávka adrenalinu zajištěna"
 

Tandemový seskok je určen pro všechny z Vás, kdo chtějí co nejdříve zažít pocit volného pádu. Není potřeba se zatěžovat teorií, či nácvikem seskoků. Tandem můžete prožít TEĎ HNED!!! :)

Tandemový seskok je zároveň úžasný jedinečný dárek, na který se opravdu nezapomíná

Tandemový seskok obsahuje:

·         instruktáž před seskokem (10 - 15 min.)

·         vyhlídkový let do výšky 4000 m (15-20 min.)

·         volný pád rychlosti přesahující 200 km/hod

·         let na padáku z výšky 1500 m

·         možnost řízení padáku

·         měkké a bezpečné přistání

·         dále je možnost dokumentace na DVD a Foto

Průběh seskoku

Při tandemovém seskoku jste speciálním postrojem připoutání k profesionálnímu parašutistovi (tzv. tandem pilot). Po instruktáži před seskokem, kdy Vám bude vše podrobně vysvětleno, následuje let letadlem, při kterém se můžete kochat rozsáhlým výhledem.  Při dosažení výšky 4000m nastává fáze výskoku a volného pádu, který trvá skoro 1 minutu. Volný pád je zakončen otevřením padáku ve výšce 1500 m. Poté se budete pomalu snášet k zemi na otevřeném padáku, zároveň Vás tandem pilot - pokud budete chtít nechá vyzkoušet řízení padáku. Po absolvování seskoku od nás obdržíte skoku obdržíte cerfitikát o absolvování seskoku.

Celý Váš seskok včetně přípravy před seskokem, letu v letadle, volného pádu a letu na padáku může být zdokumentován profesionálním kameraman na DVD a fotografie. Budete se tak moc podělit o svůj zážitek s Vašimi blízkými a přáteli.

Co k seskoku potřebuji?

Pro tandemový seskok není třeba žádné potvrzení od lékaře ani není potřeba absolvovat žádný výcvik (před seskokem předchází pouze 10-15 minutová instruktáž).

Tandemový seskok může absolvovat kdokoliv, podmínkou je věk nad 8 let a žádné závažné zdravotní potíže. Vrchní věková hranice není omezena, max. váha 95kg (vyjímky po tel. dohodě).

Pro seskok není potřeba speciální oděv, postačí Vám sportovní oblečení, u nás dostanete kominézu, ve které seskok absolvujete.

Kde a kdy skáčeme?

Letiště na kterém je od nás možné tandemový seskok absolvovat je primárně Kolín, ale jsme připraveni Vám vyjít vstříc a zajistit tandemový seskok po celé ČR. Pro více informací nás prosím kontaktujte na +420 776 243 397 nebo proveďte objednávku.

Ceník:

- Tandemový seskok - 3200 Kč

- Video záznam - Handy kamera - 1600 Kč 

- Video záznam + foto - 1900 Kč

- Vyhlídkový let - 800 Kč

Kontaktujte nás